foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Old Bikes Only


Miło nam poinformować że w końcu udało się podliczyć blaszki i papierki wrzucane podczas VI Rajdu Nocnego do puszek Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Razem  nazbierało się 1776zł. Dziękujemy za otwarcie się na potrzeby innych. 
 

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, VI Rajd Nocny Motocykli zabytkowych przeszedł do historii. W tym roku było kilka miłych niespodzianek, pierwsza taka, że impreza z ogólnopolskiej przerodziła się w imprezę międzynarodową, a to za sprawą rajdowców z Czech którzy dzielnie znosili trudy rajdu. Druga niespodzianka to liczba startujących w rajdzie motocykli -blisko 150. 

Czarna Brygada South East pragnie gorąco podziękować wszystkim którzy przyczynili się do organizacji VI edycji Rajdu, sponsorom, przyjaciołom i każdej dobrej duszy która pozytywnie myślała i działała w tym pozytywnym wydarzeniu. Kochani bez Was ciężko było by tego wszytkiego dokonać. Podziękowania dla naszych dzielnych kobiet, które urodą i ciężką pracą pomagały przy rajdzie. Gorące podziękowania dla uczestników rajdu...jak powiedział jeden z Czechów -we are good people ;) ... i tego się trzymajcie, nasi szanowni goście.
Słowa uznania dla Kapeli LTM z Tomaszowa Lubelskiego która bodajże pierwszy raz wystąpiła z wokalistą, chłopaki daliście piękny koncert. Szacunek dla kapel Backstage, Soul Assassins oraz Lumberjack.
 
A że czas pędzi nieubłaganie szybko, za chwilę obudzimy się w piątkowy poranek 4 lipca pakując się na VII Nocny Rajd Motocykli Zabytkowych .... oj będzie się działo ;)